Hakkımda

Merhabalar, üniversiteden bu yana çeşitli reklam ajanslarında “Web Geliştirici” olarak çalıştım. Teknolojiye sürekli uyum sağlayan çalışma disiplini ile yenilikçi, farklı ve size özel hizmet içeriği üreterek hedeflediğiniz kitleye çok kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlıyorum.

Dijital Reklam Pazarlama alanında düşük bütçe ve yüksek verim sağlayan pazarlama stratejileri ile markanızın kendi alanında ön planda olmasını sağlıyorum. Ana faaliyet alanım web sitesi hizmetleri olup, müşterilerimin talepleri doğrultusunda tanıtım ve reklam konusunda özel çözümler üretmekteyim.

Faaliyet alanlarım arasında;

  • Web Tasarımı ve Yazılımı
  • E-Ticaret Uygulamaları
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Google Ads (Adwords)
  • Facebook & Instagram Reklamları
  • Reklam Planlaması ve Bütçe Yönetimi
  • İçerik Güncelleme ve Destek
  • Analiz ve Raporlama
  • Banner Tasarımları gibi hizmetler yer almaktadır.
Yıldan Fazla Tecrübe

0+

Yıldan Fazla Tecrübe
Başarı ile Tamamlanmış İş

0+

Başarı ile Tamamlanmış İş
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Teknik Destek Hizmeti

0Gün

Teknik Destek Hizmeti

Hizmetlerim

Web Tasarım

Ziyaretçilerinizin %46’sı, web sitenizin tasarımını temel alarak işletmenizin prestijini değerlendirmektedir. İnternet dünyasında firmanızı en iyi şekilde temsil etmek için hemen başlayalım!

Web Tasarım

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamlarının tıklanma ve müşteriye dönüşerek kar elde oranı %60 oranındadır. Google Adwords Reklamları ile sitenizin gerçek talep sahiplerine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Google Adwords Reklamları

Facebook ve Instagram

Facebook ve Instagram Reklamları; marka bilincini yükseltmek, müşteri seçiminin sürekli sizden yana olması için doğru hedef kitlesine ulaşmanızı ve doğru etkileşim almanızı sağlamaktadır.

Facebook ve Instagram

SEO & SEM Danışmanlığı

Arama Motoru Optimizasyonu ve Arama Motoru Pazarlaması  hakkında ayrıntılı bilgi ve alanında uzman ekibimizin bu konuda sizlere neler sunabileceğini keşfedin.

SEO & SEM Danışmanlığı

E-Ticaret

Gün geçtikçe artan internet kullanımı ile birlikte işletmeler marka bilinirliğini artırma adına öncelikle iyi bir E-Ticaret Tasarım ve Geliştirme ajanslarına başvuruyorlar.

E-Ticaret

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde en çok kullanılan güçlü bir iletişim ağı haline gelen sosyal medya platformları doğru kişilerce doğru olarak yönetildiğinde markanızın değerine değer katar.

Sosyal Medya Yönetimi
Hemen Ara
Whatsapp