E-Ticaret Tasarım ve Geliştirme

Ankara Web Tasarım; Dijital Pazarlama Uzmanı Olan Sebahattin Bakır, Ankarada Web Tasarım, Dijital Reklam ve Pazarlama Faaliyetleri ile Hizmet Vermektedir.

E-Ticaret İçin Doğru Zaman

Firmanızın faaliyet alanında yapılan binlerce arama sonuçlarında yerinizi alarak en kısa sürede geri dönüşler almaya başlayın. Erken atılan adımlar her zaman daha avantajlıdır.

Firmanız ile ilgili hedefleriniz için ilk adımı bugün atın, sizlere yardımcı olabileceğimiz her türlü konu için bizi arayın.

Sağladığımız onlarca yazılım özelliklerinden daha fazlasını isteyenlere ek yazılım hizmetleri sunuyoruz. Esnek yazılım altyapımız sayesinde istediğiniz türden entegrasyon ve ek modüller kolaylıkla sistemimize entegre edilebilmektedir.

E-ticaret sitenizin yönetimini kolay biçimde yapabileceğiniz gelişmiş yönetim paneli ile ürünleriniz, kategorileriniz, marka, kampanya, indirimler ve birçok özellik hızlı ve kolay yönetiliyor.

Yıldan Fazla Tecrübe

0+

Yıldan Fazla Tecrübe
Başarı ile Tamamlanmış İş

0+

Başarı ile Tamamlanmış İş
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Teknik Destek Hizmeti

0Gün

Teknik Destek Hizmeti

E-Ticaret Tasarım ve Geliştirme Hizmetinin Bana Katkıları Nelerdir?

E-Ticaret Tasarım ve Geliştirme konusunun aslında oldukça gerekli bir hizmet olduğunu sizlerle paylaşacağız. Dijital reklam ajansımız insanlara sunmuş olduğunuz hizmetlerinizin ve hedef kitle ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmekle tasarım aşamasına başlamaktadır. Hedef kitlenize hitap eden özelliklerde bir e-ticaret tasarımı içinde mutlaka aşağıda sunduğumuz niteliklerde olmalıdır.

  • Responsive uyumlu e-ticaret web sitesi,
  • SEO uyumlu e-ticaret sitesi,
  • Üyelik ya da üyeliksiz satın alma seçenekli e-ticaret web sitesi,
  • Araştırma ve rekabet analizine sahip bir e-ticaret web sitesi,
  • Eposta pazarlama sahip bir e-ticaret web sitesi,
  • Sosyal medya bağlantıları ile giriş yapılabilen e-ticaret web sitesi,
  • Sanal pos ya da ortak ödeme sistemleri ile tahsilât özellikli web sitesi,

Seçeneklerinin sizlere sunuluyor olması gerekir. Firmamız bu seçeneklerin tümünü sizlere sağlayan sayılı e-ticaret tasarım ve geliştirme ajansları içerisinde ilk sıralarda yer alır. Performans ve satışınızı tamamen artıracak e-ticaret web sitesi, gereken durumlarda xml yapısı kurularak, ürün toptancılarının sisteme xml’leri sisteme yüklemesi bu pazarda adınızın duyulmasını sağlayacaktır. Bir sürü muhteşem imkanları bir arada alabileceğiniz hizmet içeriğimizi sağlayan tüm ekibimiz alanında uzman yazılımcı ve tasarım ekibi ile taleplerinizi beklemektedir. Hem uzman yazılımcı özelliklerimizi hem de e-ticaret tasarım özelliklerimizle ortaya muhteşem işler çıkacağına emin olabilirsiniz.