Facebook & Instagram

Ankara Web Tasarım Dijital Pazarlama Uzmanı Olan Sebahattin Bakır Ankarada Web Tasarım Dijital Reklam ve Pazarlama Faaliyetleri ile Hizmet Vermektedir  | Ankara Web Tasarım Ajansı | Sebahattin BAKIR |

Facebook Reklamları

Facebook reklamları marka bilincini yükseltmek, müşteri seçiminin sürekli sizden yana olmasını sağlamak için doğru hedef ve doğru etkileşim sağlar.

Markanızı Sosyal Medyada Tanıtmak İstiyorsanız Uzman Ekibimizle İletişime Geçin! Telefon ve Mail Desteği. Reklam Dönüşüm Takibi. Periyodik Hesap Kontrolü. Sertifikalı Uzman Ekipler ile Sizlere Destek Veriyoruz.

Kullanıcıya özel kişisel marka deneyiminin oluşmasını sağlayan Facebook reklamları, dijital reklam pazarlama yöntemleri arasındadır. Ayrıca ara ara ölçümlerimiz ile reklamdan almış olduğunuz verimlerin analizini gerçekleştirmekteyiz.

Facebook Reklamları aşamalarımız strateji oluşturma, kampanya hazırlığı, reklam oluşturma ve reklam yönetimi hizmet guruplarından oluşmaktadır. Hiçbir aşamayı atlamayarak tam olarak yerine getiriyoruz.

Facebook reklamları ile yaş cinsiyet, bölge, şehir ve ilgi alanlarına uygun olarak kullanılabileceği için doğal müşteri kitlenizi oluşturma da en başarılı reklam aracı olacaktır. İlgi çekici reklam kampanyaları ile süreklilik kazanabilir, ilk tercih adresi olabilirsiniz.

Yıldan Fazla Tecrübe

0+

Yıldan Fazla Tecrübe
Başarı ile Tamamlanmış İş

0+

Başarı ile Tamamlanmış İş
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Teknik Destek Hizmeti

0Gün

Teknik Destek Hizmeti
Ankara web tasarım ajansı Web tasarım sosyal medya dijital reklam ve pazarlama alanlarında hizmet vermekteyiz Ankarada web tasarım ve yazılım alanında uzman ekip  | Ankara Web Tasarım Ajansı | Sebahattin BAKIR |

Instagram Reklamları

Instagram yapılan son ölçümlere göre 800 milyonu aşkın bir kullanıcısı olan sosyal medya ağı olduğu görülmüştür. Son dönemlerde ise diğer sosyal medya çeşitlerine göre tercih edilen ilk 3 lü sırada yer alan platform olan instagram üzerinden, Instagram Reklamları yayınlatarak hedef kitlenizin kat ve kat fazlasına ulaşabilirsiniz.

Bu pazarı keşfeden ve bu pazar üzerinden reklamlarını vermek isteyen 5 milyon işletme ise hedefledikleri dijital pazarlama sonuçlarını alabilmek için instagram reklamlarına da yer veriyor. Markalarını, ürünlerini, hizmetlerini instagram üzerinden yayınlatarak tanıtımlarının hız kazanmasını sağlıyorlar.

Gelin Instagram Reklamları dijital pazarlama alanında uzman olan ekibimizin sizlere sunduğu kusursuz hizmeti inceleyin! En doğru strateji ile ilgi toplamak, müşteri bulmak, bilinirliği artırmak konusunda yüzde yüz verim alabileceğiniz bir reklam pazarlama sunuyoruz.

Erişim ve sıklık kazanabileceğiniz bir reklam içeriği fotoğraflarda, video reklamlarında dönem reklamlarda ve Instagram Stories reklamlarında yer almasını yine büyük bir özenle sağlıyoruz.

Hemen Ara
Whatsapp