Google Adwords Reklamları

Ankara web tasarım ajansı Web tasarım sosyal medya dijital reklam ve pazarlama alanlarında hizmet vermekteyiz Ankarada web tasarım ve yazılım alanında uzman ekip  | Ankara Web Tasarım Ajansı | Sebahattin BAKIR |

Google Ads ile işinizi büyütün

Google Adwords Reklamlarının tıklanma ve müşteriye dönüşerek kar elde oranı %60 oranındadır.

Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

İşletmenizi Büyütmek için Google Ads (Adwords) Reklamlarını Kullanın ve Daha Çok Aramada Görünün. 1 Milyon şirketin tercihi Google reklamları ile müşterilerinize anında ulaşın üstelik ziyaret yoksa ödeme yok.

Dijital reklam pazarlama uzmanlığı ile Google Ads (Adwords) sertifikalı iş ortağı olan firmamız Google reklamlarının tüm avantajlarını sizlere sunuyor.

Dijital pazarlamanın en önemli basamakları arasında yer alan Google Ads (Adwords) yönetimi yani SEM sitenizin ziyaretçilerini aynı doğrultuda yükseltecektir.

Yıldan Fazla Tecrübe

0+

Yıldan Fazla Tecrübe
Başarı ile Tamamlanmış İş

0+

Başarı ile Tamamlanmış İş
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Teknik Destek Hizmeti

0Gün

Teknik Destek Hizmeti

Google Reklam Çeşitleri

Google Ads reklam çeşitleri konusunda sizlere tam destek oluyoruz. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yaparsınız.

  • Arama Ağı Reklamcılığı
  • Görüntülü Reklamcılık
  • Mobil Reklamcılık
  • Video Reklamcılığı
  • Alışveriş Reklamcılığı

gibi çeşitlerin tümü üzerinden sizlere getiri sağlayacak bir iş içeriği ortaya koymaktayız. Her mecrada adınızı daha iyi duyurmak ve daha iyi işlerle başarıya imza atmanızı sağlayacak olan yolda ilerlemeniz de ihtiyacınız olan Google Ads çeşitleridir.

Google Ads Avantajları Nelerdir?

Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Daha fazla müşteri çekin.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google Ads sayesinde hepsi mümkün.

Reklamları, yerel veya küresel olarak yayınlayın.

Reklamlarınızla belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işlemenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyin.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın.

Google’da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulur.

Bize ihtiyacınız varsa yardıma hazırız.

Google Ads’de kampanyanızı kendiniz yönetebilirsiniz. Ancak isterseniz, destek için bizi şu numaradan arayabilirsiniz. 0538 625 26 23*

Google Ads İle Müşteriniz Sizi Bulsun!

İnsanlar internette gezinirken ve ihtiyacı olduğu bir hizmeti araştırırken google arama motorunda çıkacak olan ilk sitelere öncelik verirler. Aynı zamanda video izlerken ve mobil uygulama kullanırken onlara google reklamları ile ulaşabilirsiniz.

Organik müşterinizi bulmanızı sağlayacak olan ve dijital reklam pazarlama firmamız ile artık hedeflediğiniz başarıyı yakalamanız mümkün olacaktır.

Google Ads Reklamlarının Getirileri Nelerdir?

Kurumunuz için hem prestij hem de yeni müşteri profilini oluşturmak adına Google sıralamasında ne kadar üst sırada olursanız o kadar verim alabilirsiniz. Ajansımız dilerseniz arama motorunda arama yaptığınızda önünüze gelen sonuçlarda en üstte ve en altta sağ tarafta veya sponsor bağlantı şeklinde özellikleri ile hizmet vermektedir.

Uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir konu olan Google Ads reklamlarında tıklanma başı açık arttırma yöntemiyle hesaplanan maliyetler ile üzerinden tam olarak belirlenecektir.

Hemen Ara
Whatsapp