SEO & SEM Danışmanlığı

Ankara Web Tasarım; Dijital Pazarlama Uzmanı Olan Sebahattin Bakır, Ankarada Web Tasarım, Dijital Reklam ve Pazarlama Faaliyetleri ile Hizmet Vermektedir.

SEO & SEM Danışmanlığı - Ankara

SEO ve SEM Danışmanlığı; Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Arama Motoru Pazarlaması (SEM) hakkında ayrıntılı bilgi ve alanında uzman ekibimizin bu konuda sizlere neler sunabileceğini keşfedin.

SEO (arama motoru optimizasyonu yalnız başına bir şey ifade etmez) bu yüzden SEM (Search Engine Marketing) ile birlikte yürütülmelidir. Uzmanlık ve profesyonellik ile her zaman size destek olan SEO ve SEM Danışmanı olan ajansımıza ulaşabilirsiniz.

SEO ve SEM Danışmanı olan ajansımız web sitesi tasarımınızı oluştururken Yahoo, Yandex veya Google gibi insanların sıklıkla kullandığı arama motorlarında sunmuş olduğunuz hizmetinizin rakiplerinizden önce sizin ilk sıralarda gözükmeniz sağlanır.

Kısacası organik arama sonuçlarında ilk sırada olmanız yapılacak SEO çalışmaları ile doğru orantıda olmaktadır.

SEO Kriterleri Nelerdir?

SEO ve SEM Danışmanlığı; SEO kriterlerine uyulduğu takdirde kullanıcısına her zaman mükemmel sonuçlar verecektir. Kalıcı doğal sonuçlar elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda da rakiplerinize yukarıdan bakmaya ne derseniz? Gelelim SEO kriterlerinde uyulması gereken başlıca kurallara;

 • Paylaşımların her biri özgün içerikli olmalı,
 • HTML optimizasyonun doğru bir şekilde yapılması,
 • Resim ve görsellerin optimizasyonu,
 • Başlık ve açıklamaların olabildiğince net ve sade olması,
 • CSS ve Java optimizasyonu,
 • Akıllı URL ve link yapısı,
 • H etiketleri ve Keyword’lerin belirlenmesi

SEO ve SEM Danışmanlığı hakkında ayrıntılı bilgi ve daha fazlası için bizlere telefon veya e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. SEO ve SEM Danışmanlığının yanı sıra web sitenizin tasarımını – kodlamasını ve site içeriğinizin SEO uzmanlarımız tarafından planlanarak en kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Yıldan Fazla Tecrübe

0+

Yıldan Fazla Tecrübe
Başarı ile Tamamlanmış İş

0+

Başarı ile Tamamlanmış İş
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Teknik Destek Hizmeti

0Gün

Teknik Destek Hizmeti

SEM Danışmanlığı Neler Kazandırır?

SEO ve SEM Danışmanlığı; Arama Motoru Pazarlaması (SEM) Danışmanlığı hizmeti kullanıcısına her zaman kazandıracaktır. Uygulamış olduğumuz düzenlemeler sayesinde en çok kullanılan Google güncellemeleri ile uyum sağlayan, geliştirmeye açık web sitenizin ile hiçbir sorun yaşamazsınız. Düzenlemenin size sağlayacağı başlıca kazanımlar ise şunlardır;

 • Reklam sıralamasını belirleme
 • Hedef kitleye uygun gösterimler yapmak
 • Dijital reklamlarınızın hangi cihazlarda gösterileceği
 • Hizmetlerinizin hangi ülkelerde gösterileceği
 • Hangi zaman sıklıklarında gösterileceğine seçeneğine

Karar verme şansı elde edersiniz. Böylelikle ipler sizin elinizde olur ve siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız. Google Reklamları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.