Sosyal Medya Yönetimi

Ankara web tasarım ajansı Web tasarım sosyal medya dijital reklam ve pazarlama alanlarında hizmet vermekteyiz Ankarada web tasarım ve yazılım alanında uzman ekip  | Ankara Web Tasarım Ajansı | Sebahattin BAKIR |

Sosyal Medya Yönetimi

Tüm sosyal medya mecralarında daha çok duyulmak daha çok kazanmak ve günden güne başarıya koşarak alanınızın en iyisi olmak istiyorsanız ekibimiz isteklerinizin tümünü karşılayacak.

Doğru platformda doğru dijital reklam pazarlama tasarımı ile hedeflerinize sizleri ulaştırmaktayız. Firmanızın itibarını üst seviye çıkarmak için en değerli iletişim aracı olan Sosyal Medya Yönetimi için deneyimli ekibimize güvenebilirsiniz.

İçerik geliştirme, görsel yaratma, topluluk yönetimi ve kriz yönetimi başta olmak üzere ajansımıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medya Hizmet İçeriğinde Neler Sağlanır?

Dijital reklam pazarlama ajansımız ile Sosyal Medya Yönetimi alanında Pazar analizi yaparak tüm farklıkları ortaya koyar, eksik ya da güçlü yönlerinizin raporunu sizlere sunarız. Yapılan raporlandırmalar sonucunda kriz planını uygulamaya geçeriz. Takipçi, beğeni, RT, yorum ve paylaşımların doğal artışını sağlarız.

Günümüzde en çok kullanılan güçlü bir iletişim ağı haline gelen sosyal medya platformları doğru kişilerce doğru olarak yönetildiğinde markanızın değerine değer katar.

İçinde bulunulan sektöre özel olarak hedef kitleye uygun yarışmalar, kampanyalar ve indirimler gibi dönüşümün çok olmasını sağlayacak girişimlerde bulunuruz. Hangi iletişim kanalında nasıl bir stratejide reklam yöntemi yapacağımıza göre uygun mesajları belirleriz.

Paylaşımların istenilen tarihe göre önceden planlanan tasarımlarımızla beraber hazırlamasını sunarız. Son olarak da ekimizle birlikte projeyi sonlandırdığımız da yapılan çalışmaların hedeflere ulaşıp ulaşmadığına dair ölçe ve değerlendirme çalışmalarını yürütmekteyiz.

Yıldan Fazla Tecrübe

0+

Yıldan Fazla Tecrübe
Başarı ile Tamamlanmış İş

0+

Başarı ile Tamamlanmış İş
Müşteri Memnuniyeti

0%

Müşteri Memnuniyeti
Teknik Destek Hizmeti

0Gün

Teknik Destek Hizmeti

Sosyal Medya Etkileşimi

Tüketicilerin sosyal medya üzerinde yer alan faaliyetlere önem vermesinde ki ilk neden şüphesiz marka ve işletme ile iletişim içerisinde olmasından kaynaklıdır.

İletişim kurma imkanı sunan sosyal medya pazarlamasında tüketicilerin soru, şikayet, öneri, memnuniyet gibi durumlarında paylaşılmasını sağlayacaktır. Böylelikle markanız hakkında tüm tüketici yorumlarını alarak eksik veya güçlü yönlerinizi görebilirsiniz. Ekip olarak siz değerli müşterilerimizin sosyal medyada yer alan en sık kullanılan platformlarda reklam tasarımlarınızı yaparak, daha az maliyet ile daha çok trafik ve dönüm almanızı sunarız.

Hemen Ara
Whatsapp